Restauracja Sowa

  • -

Restauracja Sowa

Category:sale weselne Tags : 

Jeden z nowszych lokali w Bydgoszczy gwarantujący zabawę na wysokim poziomie. Lokal z pięknym widokiem na Stary Rynek. Wada – ciężko zaparkować ale komu na weselu potrzebny jest samochód – jedynie dobra muzyka i dobre jedzenie 🙂 Kilka słów ze strony jednego z portali.

Restauracja Sowa Sala Waniliowa to idealne miejsce na przyjęcia weselne. Doskonała lokalizacja, piękny panoramiczny widok na rzekę Brdę, ulicę Mostową i Stary Rynek, dzięki temu ujęcia zrealizowane podczas videfilmowania będą ciekawe.
Eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa i wyjątkowe menu sprawią, że Państwa wesele będzie wyjątkowe. Bogate scenerie pozwolą także na realizację wyjątkowych zdjęć przez fotografa.
Proponujemy i zapewniamy bankietowe nakrycia na krzesła, świece na stoły w wybranej kolorystyce, wydruk menu oraz wizytówek dla gości, oświetlenie i klimatyzację, kącik zabaw i krzesełka dla dzieci, voucher podarunkowy na kolację dla dwojga z okazji I rocznicy ślubu. Na życzenie możemy zorganizować muzykę na żywo, występ wokalny, pokaz tańca, show barmańskie, występ iluzjonisty, animatorów dla dzieci.
Za dodatkową opłatą proponujemy również świeże filetowane owoce podawane na lustrze, szklane schody z pralinami, praliny ze specjalną dedykacją w formie podziękowania dla gości, swojski stół tradycyjnych przysmaków, degustację menu weselnego połączoną ze spotkaniem z szefem kuchni, ponadstandardową dekorację sali, stołów, krzeseł (w tym bieżniki i kokardy na krzesła w wybranej kolorystyce oraz kompozycje ze świeżych kwiatów na stoły)

Jeden z nowszych lokali w Bydgoszczy gwarantujący zabawę na wysokim poziomie. Lokal z pięknym widokiem na Stary Rynek. Wada - ciężko zaparkować ale komu na

Jeden z nowszych lokali w Bydgoszczy gwarantujący zabawę na wysokim poziomie. Lokal z pięknym widokiem na Stary Rynek. Wada – ciężko zaparkować ale komu na


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress