Restauracja Maxima

  • -

Restauracja Maxima

Category:sale weselne Tags : 

Dziś odwiedzimy centrum Bydgoszczy . Restauracja położona niedaleko rzeki Brda niewielkim tarasem. Sala wg. mnie na mniejsze wesela. Filmowanie odbywa się w jednej sali gdzie goście bawią się i biesiadują przy stołach.

Opis ze strony firmowej lokalu :

Choć mieści się w centrum Bydgoszczy, to jej atrakcyjne i specyficzne położenie, bo nieco oddalone od zgiełku i miejskiego hałasu, wyzwala w każdym poczucie relaksu, spokoju i wyhamowania szybkiego tempa życia.

W ciepło zaaranżowanej i przestrzennej restauracji można mile spędzić chwile podczas spotkań, którym stwarzamy przyjemną atmosferę. Restauracja jest idealnym miejscem rodzinnych spotkań okolicznościowych jak również imprez biznesowych.

 

W sezonie letnim nasi Goście mogą również wypocząć na tarasie Restauracji. W tym czasie kulinarne doznania smakowe dodatkowo wzbogacane są doznaniem wizualno-słuchowym wywodzącym się z barwnie ukwieconego ogrodu oraz z zielonego i pełnego odgłosów natury otoczenia pobliskiej rzeki.

ŚLUB, to jedna z najważniejszych chwil życia. Związana z tą okazją UROCZYSTOŚĆ WESELNA w Restauracji MAXIMA jest przygotowywana z największą troską o zadowolenie naszego klienta. Dokładamy wszelkich starań aby ten szczególny dzień był jednym z najpiękniejszych dni pary młodej i na długo pozostawał w pamięci naszych gości. Służymy wszelkimi, niezbędnymi wskazówkami, dotyczącymi organizacji uroczystości ( dobór menu, wystrój sali, dekoracje kwiatowe, oprawa muzyczna i inne ) uwzględniając preferencje pary młodej i oczekiwania gości.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress