fbpx

Gdzie na wesele w Bydgoszczy

Kolejny jeden z najstarszych na rynku obiektów. Sala weselna chyba nie zmieniła się od wieków. Tak tradycja. Na wesele obiekt polecany jak najbardziej, wygoda dla kamerzysty mogącego swobodnie prowadzić filmowanie, fotograf ma spore pole do popisu. Zespoły  – te o pełniejszej wiedzy audio znakomicie radzą sobie z właściwym nagłośnieniem obiektu.

Jak zwykle kilka informacji związanych z samym obiektem – oczywiście ze strony firmowej Hotelu Brda

Hotel Brda jest wygodnym miejscem na wypoczynek i spotkania biznesowe. Pokoje hotelowe, zespół 9 sal i szeroka gama usług gastronomicznych pozwalają na zaspokojenie różnorodnych potrzeb gości. Możliwość zakwaterowania 300 osób oraz 200 miejsc w największej sali konferencyjnej sprawia, iż w hotelu BRDA organizowane są zarówno małe jak i duże konferencje, szkolenia i imprezy.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu obiekt łączy dobre tradycje hotelarskie z nowoczesną jakością świadczonych usług. Staraniem całego personelu jest uwzględnienie indywidualnych potrzeb każdego gościa, tak aby pobyt w hotelu Brda był wygodny i miły.

 

Hotel Brda w Bydgoszczy jest hotelem trzygwiazdkowym z doskonałą lokalizacją. Położenie w centrum miasta i niewielka odległość – 300m od dworca głównego PKP jest znacznym ułatwieniem komunikacyjnym. Duża baza noclegowa, dobry standard, wyśmienita kuchnia, miła obsługa – to cechy, którymi wyróżnia się nasz hotel. Bydgoszcz z kolei to szereg wyjątkowych miejsc. Z wyższych pięter hotelu Brda można podziwiać piękną panoramę miasta.

Wesele, przyjęcie weselne to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Profesjonalny personel restauracji BRDA zadba, aby wydarzenie to było efektowne, wyjątkowe i niezapomniane.

 

Wesela i przyjęcia weselne organizowane są w dwóch, klimatyzowanych salach:

  • Sala BRDA – pow. 300m2, do 120 osób
  • Sala WRZOSOWA – pow. 172m2, do 50 osób

 

Młodej Parze udostępniamy bezpłatnie pokój dla Nowożeńców, a gościom weselnym, pokoje w specjalnych cenach.

I co ważne można wykonać piękną sesję zdjęciową w pokoju. Niedalekie sąsiedztwo bulwarów także nieźle prezentuje się podczas fotografowania i videofilmowania.


Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress