fbpx

Fotografia w książce.

Fotografia w formie fotoksiążki niezapomniana pamiątka.

 

Zamawianie fotoalbumów jest w dzisiejszych bardzo popularne. Ten rodzaj usługi oferowany jest przez większość sklepów fotografów. Konkurecncja producentów fotoksiążek  pozwoliła znacznie zmienszuć cenę usługi . Chociażby z tego  powodu warto ją zamówić .Czym zatem jest fotoksiążka i dlaczego warto ją wykonywać?

 

Fotograf

Fotoksiążki są albumami, które możemy obejrzeć w wielu marketach, tyle że z własnymi zdjęciami. Pamiętaj o detalach dotyczących wyglądu fotoksiążki decydujesz Ty sam . Obejmują one wybór i rodzaj okładki, jak również wskazanie liczby i wielkości stron. Dzięki specjalistycznemu programowi , łatwo jest także wykonać projekt. Póżniej wybrany projekt fotoksiążki przesyłamy jest na serwer producenta fotoalbumów.

Standardowo za przygotowanie podobnych albumów nie pobieramy dodatkowej opłaty dla Klientów zamawiających nasze usługi w zakresie fotografii i filmu lub tylko fotografa.

Fotoalbumy wykonuje się z reguły z powodu doniosłych uroczystości rodzinnych, chrzciny, pierwsza komunia czy świętowanych rocznic. W większości przypadków najczęście zamawiana jest ślubna foto książka ze zdjęciami z ceremoni kościelnej i wesela i sesji plenerowej. Często drukujemy dodatkowe egzemplarze dla rodziców nowożeńców. Zdjęcia zatrzymujące wyjątkowe chwile niepowtarzalnego dnia zostają przeniesione na papier na życzenie młodych małżonków. Fotoksiążka ślubna staje się dla nich wspaniałą i stylową pamiątką. Z pewnością znajomi będą nią zachwyceni. Co istotne, wykonanie fotoksiążki ślubnej nie jest kosztowne. Świetnie prezentują się nawet najtańsze modele, pomimo mniejszej ilości stron i słabszej jakości wykorzystanych materiałów. Oczywiście należy podkreślić, że fotoalbumy wykorzystywane są także do innych celów, choćby jako portfolio modelek, fotografów. Zbiory ich prac zamieszczone w oprawionej, nawet taniej fotoksiążce urzekną niejednego pracodawcę. Zapraszamy do zlecenia usługi za naszym pośrednictwem

 

Fotografia kwiaty Lubostroń

Wielu twierdzi, że to wspaniała pamiątka a także nietuzinkowy prezent  z okazji rocznicy ślubu, kolejnych urodzin członka rodzinny itp. to doskonała sprawa. Taki prezent pozostaje na wiele lat w niezmienionej formie . Będzie wspaniałym narzędziem do przypomnienia najlepszych chwil życia.


Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress