fbpx

Videofilmowanie ślubu

Film ślubny jest wspaniałą pamiątką z dnia Waszego szczęścia.

Ceremonia zaślubin, prowadzona podczas mszy, lub przez urzędnika Stanu Cywilnego jest w każdym przypadku doświadczeniem niezwykłym. Z przyjemnością prowadzimy usługę podczas tych wydarzeń .

Od wielu lat prowadzimy usługi w zakresie filmowania i fotografii. Doświadczenie procentuje podczas realizacji. Nowoczesne lustrzanki wspomagają nas przy pracy tworząc wspaniałe obrazy.

Wiele młodych par decyduje się na zawarcie ślubu wybierając odległą datę ślubu. Nie zwlekając z dużym wyprzedzeniem wybierają sale weselne, zespoły muzyczne, realizatorów filmowanie, fotografa.

Większość z nich organizuje także wesela dla swoich najbliższych, rodziny i przyjaciół oraz z pozostałymi, ważnymi gośćmi.

Zarówno ślub, jak i wesele są wydarzeniami wyjątkowymi, które wywołują wiele niezapomnianych wspomnień.

Radość, śmiech, łzy szczęścia… to tylko jedne z nielicznych emocji, które towarzyszą tym uroczystościom. Często na wiele miesięcy przed planowanym ślubem realizujemy ujęcia do filmowych podziękowań dla rodziców. Najczęściej film prezentowany jest na weselu jako uzupełnienie życzeń dla rodziców nowożeńców.

Całość reportaż z dnia zaślubin, teledyski, stanowią doskonałą pamiątkę ślubną dostarczoną przez Studio Morfeusz zarówno na płytach Blu Ray jak i DVD.

Teraz zawsze dostajecie komplet dla Rodziców i nowożeńców w cenie usługi.

Zrealizowane przez filmowców realizację są wyjątkowe. Kliencie wracają do nich wielokrotnie. Niektóre realizacje chętnie udostępniają swoim gościom poprzez firmową stronę internetową.

Filmy tworzymy o przygotowane wcześniej scenariusze. W niektórych jednak realizacjach musimy podporządkować się obowiązującym regułom. Najczęściej jest to kościół rzymskokatolicki.

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Pierwsze ujęcia z dnia zaślubin zazwyczaj prezentujemy już w pierwszym tygodniu po ślubie poprzez zasoby internetowe ( jedynie za zgodą zainteresowanych).

Napisz zadzwoń to nie kosztuje . Wysoka jakość za rozsądną cenę.

Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia.


Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress