fbpx

video -komentarze

  

Operatorzy kamer Studia Morfeusz po raz pierwszy spotkali się z Parą Młodą przy okazji realizacji flmowych podziękowań dla rodziców. Po przełamaniu pierwszych lodów ujęcia zaczęły nabierać rumieńców. Ślub odbył się w niewielkim drewnianym kościółku. Nastrój był niezapomniany. Przyjazna atmosfera weselna także procentowała ciekawymi ujęciami. Mimo upałów operatorzy nie próżnowali, goście bawili się znakomicie. Video przeszło najśmielsze oczekiwania. Uśmiech na twarzach Nowożeńców – bezcenny.

Filmowanie scen wykonano w malowniczym Szczecinku – teledysk Studnio Morfeusz wykonało w oparciu o scenariusz Pary Młodej. Operatorzy videofilmowanie przeprowadzili sprawnie a całość udało się nagrać zaledwie w kilka godzin. Szczególne podziękowania dla Świadkowej – dusza planu filmowego.

O tej parze można napisać kilka stron. Wspaniały nastrój panował od samego początku. Połowę sukcesu gwarantował wspaniały nastrój podczas realizacji. Videofilmowanie prowadziliśmy podczas realizacji filmowych podziękowań dla rodziców, pleneru przedślubnego, pleneru poślubnego i oczywiście w dniu ślubu. Dzięki temu udało się zarejestrować wspaniałe ujęcia. Dopełnieniem była wspaniała oprawa zespołu muzycznego Konkret Band, gwarantująca świetną zabawę przy muzyce granej na żywo. Wspaniały głos wokalistki umilał nam czas przez całe wesele.

Szczęście i miłość rozpromieniała oboje małżónków. Wyątkowe chwile w otoczeniu najbliższych, uczucie ciepła rodzinnego – to zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowych chwilach ich życia.Oto niewielki fragment z dnia ich szczęścia.

Ślub to przede wszystkim ceremonia kościelna, której filmowaniem profesjonalnie trudni się Studio Morfeusz. To wielka sztuka sfilmować tak doniosłe wydarzenie w świątyni, nie ujmując mu prawdziwego blasku. Ten ślub został przedstawiony wyjątkowo, zorganizowany w sielskiej atmosferze, choć nie obyło się bez szaleństw. Dodatkowym atutem tego wesela był pokaz żonglowania ogniem, który każdy powinien zobaczyć choć raz w życiu. Wspaniała sceneria Dworu Hulanka w Bydgoszczy dopełniała nastrój.

Filmowanie Pary Nowożeńców rozpoczęło się w stylowycch wnętrzach Pałacu w Lubostroniu. Zapraszamy za chwilę zapomnienia, pracę uprzyjemniał koncert fortepianowy. Krystaliczny dźwięk wypełniał całe wnętrza.

Piękny wrześniowy dzień sprzyjał ekipie Studia Morfeusz zajmującej się filmowaniem uroczystości. Wspaniałą atmosferę zagwarantowała Para Młoda zapraszając na swoje wesele najlepszych tancerzy. Goście bawili się nieustannie – dzięki temu udało się stworzyć kilka profesjonalnych teledysków ślubnych. W tej rodzinie filmowaliśmy już wcześniej – z tego powodu zadanie było trudniejsze od poprzedniego. Patrząc na wspaniałą zabawę byliśmy pewni, że materiał filmowy będzie przebojowy.

Uroczystość zaślubin odbyła się w ciepły majowy dzień. Filmowanie zespół Studia Morfeusz rozpoczęli od przygotowań w Dworze weselnym w Rojewie. Tam także zaproszeni goście bawili się do białego rana. Na tej sali videofilmowanie prowadzi się w bardzo dogodnych warunkach.
Duże powierzchnia Dworu sprzyjają dobrym ujęciom. Przyjemne otoczenie liczne ozdoby także pomagają w stworzeniu ciekawego materiału.
Poniżej kilka ujęć z uroczystości.


Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...