fbpx

Trendy ślubne 2019r.

  • -
para młoda

Trendy ślubne 2019r.

Wiosna tuż tuż sezon ślubny małymi krokami przychodzi. Jak co roku ciekawi jesteśmy co przyniesie nam sezon 2019. Jakie trendy ślubne pojawią się za chwilę. Przyżyliśy już burzę stylów od minimalizmu po glamour. Zmiany zmiany zmiany. Mają one zasadnicze znaczenie także przy wyborze fotografa czy kamerzysty ślubnego

Zmienia się wygląd ubiorów, stylizacji dekoracji kościołów i sal weselnych.

Jakie są przwidywania trendów ślubnych na bieżący rok, jakie kolory, styl czy nadal hitem będzie napis Love?

W 2019 roku najwyższa lokata przyzana została   odcieniom beżu, różu, brązua także barwy morskie odcienie niebieskiego.

Najbardziej pożądanym stylem będzie  vintage.

W większości  dekoracji pojawią się koronki, pióra, perły a takze broszki.

Styl vintage można już zaobserwować na zaproszaniach ślubnych ozdobinych stylizowanych ręcznym wpisem.

Vintage!

Powrót do minionych dawnych lat ubegłego wieku przebijającym sie zarówno w ubiorach jak i stylizacji sal weselnych. Ten styl jest hitem na rok 2019. Styl ten znacznie różni się od retro  – jedynie wzoruje się na nim wprowadzając własne rozwiązania w tym piękne barwy . Pożądane się zatem suknie Panny młodej wzorowane  na ubiorach naszych babć z woalką skrywajcą podekscytowane oczy. Zamiast luksusowych limuzyn cadillak  jest bardziej odpowiedni.

Zaproszenia na ślub.

Jeżeli zaproszenia to tylko ręcznie zdobione jednak moda na 2019 dopuszcza także wersje drukowane. Można także pokusić się o realizację filmową wykonania zaproszenia na ślub. W czasach ogromnej popularności mediów społecznościowych wystarczy wówczas link do filmu przedślubnego wykonanego przez filmowców np. ze studia morfeusz. Warto jednak mimo wszystko uzupełnić zaproszenie medialne o wersję papierową.

Kliknij w obrazek


Studio Morfeusz zrealizuje Twoje senne marzenia...

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress